Specialist marketing și vânzări

  • Salariu:
    negociabil
  • Program:
    Full-Time
  • Adăugat:
    6 ani în urmă
  • Categorie:
    Vânzari
  • Termen limită:
    13 martie 2019

Dacă îți dorești:
provocare profesională și personală te invităm să afli detalii despre acest post.

Descriere Responsabilități:

  • Se ocupă de identificarea corectă a nevoilor clienților;
  • Analizează cererile de ofertă primite; pregătește și transmite ofertele și documentele de vânzare;
  • Identifică noi clienți, pregătește întâlnirile cu aceștia și gestionează relația pe parcursul întregii colaborări;
  • Menține și dezvoltă relațiile cu clienții existenți;
  • Implementează politicile de marketing, comunicare, branding și PR pentru companie și participă cu propuneri la elaborarea planului de promovare.

Cerințe:

  • Foarte bune abilități de comunicare în mediul de business;
  • Orientare către client;
  • Abilități de vânzare și negociere;
  • Flexibilitate, creativitate și adaptabilitate la condiții noi;
  • Atitudine proactivă;
  • Cunoștințe de operare PC (MS Office, Outlook);
  • Capacitate analitică și atenție la detalii.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

  • Mediu de lucru plăcut, echipă tânără și dinamică, posibilitate de promovare;
  • Programe de formare profesională;
  • Prezentare pachet beneficii la interviu;
  • Salariu avantajos.

locație

This job has expired.