Manager Ofertare Construcții Civile – București

  • Locație:
  • Salariu:
    negociabil
  • Program:
    Full-Time
  • Adăugat:
    3 luni în urmă
  • Categorie:
    Inginerie
  • Termen limită:
    13 decembrie 2024

Manager Ofertare Constructii Civile

Societate de construcții civile și industriale caută  Manager Ofertare Constructii Civile

Cerințe:
-Studii superioare tehnice sau economice finalizate;
-Cunoasterea legislatiei aplicabila in domeniul achizitiilor publice
-Experienta in analiza documentatiilor aferente procedurilor de achizitie executie lucrari si procedurilor de achizitie proiectare si executie;
-Competente in realizarea dosarelor de calificare, propunerilor finaciare si tehnice

Descrierea jobului:
-Selecteaza procedurile de interes de pe platforma SICAP;
-Analizeaza detaliat documentatiile specifice;
-Coordoneaza procesul de pregatire a documentelor pentru participarea la proceduri;
-Intocmeste documentatia de calificare
– Verifica propunerea tehnica si propunerea financiara;
– Coordoneaza inginerii de ofertare
-Depune si prezinta ofertele in cadrul procedurilor;
-Raspunde la solicitarile de clarificari;