Merchandiser (zona supermarket-uri)

  • Locație:
  • Salariu:
    negociabil
  • Program:
    Full-Time
  • Adăugat:
    2 ani în urmă
  • Categorie:
    Vânzari
  • Termen limită:
    31 august 2022

Căutăm Merchandiser pentru Companie românească de TOP, producător și distribuitor de vin românesc, cu deschidere Internațională.

Cerințe:

Persoană comunicativă, atentă la detalii;

– Disponibilitatea de deplasare în mai multe locații din București;

– Abilități comerciale;

Descriere responsabilități:

– Asigură prezența produselor în magazine;

– Transmite conducerii reprezentanței de vânzări informații despre nevoile și așteptările clienților;

– Comunicarea oricărui fel de problema sau oportunitate sesizata in magazine (pierdere spațiu de expunere, posibilitate de introducere de produse noi, modificare preturi) ;

– Completează spațiul de expunere alocat firmei cu produsele aflate pe stoc în depozitul magazinului, sau înaintează propunerea de comandă în caz de lipsă de marfă/stocuri reduse;

– Elaborează rapoarte cu privire la activitatea săptămânală desfășurată conform fisei postului.

Ofertă:

  • Pachet salarial avantajos;
  • Prime de sărbători;
  • Spor de fidelitate anual de 2-3%;
  • Asigurare medicală privată;
  • Telefon de serviciu;
  • Mașină de serviciu;
  • 21 de zile de concediu pe an.
This job has expired.