Manager Administrativ

  • Locație:
  • Salariu:
    negociabil
  • Program:
    Full-Time
  • Adăugat:
    10 luni în urmă
  • Categorie:
    Administrativ
  • Termen limită:
    20 septembrie 2023

Căutăm Manager Administrativ

Descriere Responsabilități:

  • Răspunde de întreaga activitate administrativă;
  • Coordonează personalul;
  • Întocmirea actelor oficiale şi purtarea corespondenţei cu diferiţii colaboratori, instituţii, întreprinderi şi persoane fizice;
  • Întocmeşte raportul de activitate anual, respectiv semestrial şi îl prezintă conducerii;
  • Gestionarea activităţii zilnice: aprobare concedii, zile libere, ore suplimentare etc.;
  • Bugetarea activităţii (în directă legătură cu departamentul financiar-contabil); participă la întocmirea de analize financiare, studiază şi propune posibile soluţii şi perspective.;
  • Răspunde de tot patrimoniul;

Cerințe:

    • Cunoștințe MS Office;
    • Experiență în domeniul administrativ (management);
    • Atenție sporita la detalii;
    • Carnet categoria B;
    • Experiență în coordonarea de personal;
    • Cunoașterea unei limbi străine constituie avantaj.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

  • Mediu de lucru plăcut;
  • Salariu avantajos+tichete de masă;

This job has expired.