Customer Services assistant

  • Locație:
  • Salariu:
    negociabil
  • Program:
    Full-Time
  • Adăugat:
    o săptămână în urmă
  • Categorie:
    Media, Publicitate, Vânzari
  • Termen limită:
    3 aprilie 2025

Suntem în căutarea unui Customer Services assistant ce discută cu plăcere în limba italiană la un nivel mediu-avansat, responsabil cu furnizarea unui suport excelent pentru clienți și gestionarea eficientă a solicitărilor acestora.

Responsabilități principale:
1. Răspunde solicitărilor clienților folosind toate canalele de comunicare disponibile
(face-to-face, e-mail, telefon).
2. Gestionarea corespunzătoare a bazelor de date și a sistemelor interne pentru a
înregistra și actualiza informațiile clienților și solicitările acestora.
3. Procesarea comenzilor, facturare, extrase bancare.
4. Identificarea și raportarea tendințelor și problemelor recurente ale clienților pentru
îmbunătățirea continuă a serviciilor oferite.
5. Întocmirea si completarea rapoartelor cerute de conducere.

Cerințe:
1. Nivel mediu-avansat în limba italiană, atât în vorbire, cât și în scris.
2. Excelente abilități de relaționare și orientare către client, cu capacitatea de a răspunde
în mod eficient la întrebările și preocupările acestora.
3. O bună cunoaștere a pachetului Microsoft Office (Word, PowerPoint, Excel).
4. Cunoștințe si abilități financiare elementare.
5. Capacitatea de a lucra eficient și de a prioritiza sarcinile într-un mediu dinamic.
6. Atitudine proactivă, orientată spre rezolvarea problemelor și capacitatea de a-și asuma
responsabilități suplimentare atunci când este necesar.

Beneficii oferite:
1. Pachet salarial competitiv.
2. Oportunități de dezvoltare profesională.
3. Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
4. Tichete de masă.

Dacă îți dorești o experiență profesională nouă și dinamică aplică acum!