ASISTENT MANAGER (HOTEL MAMAIA – CONSTANTA)

  • Locație:
  • Salariu:
    negociabil
  • Adăugat:
    4 ani în urmă
  • Categorie:
    Administrativ
  • Termen limită:
    17 iunie 2021

Descriere Responsabilități:

  • Gestionarea corespondentei externe (corespondenta primita) a companiei
  • Primirea corespondentei interne a  companiei
  • Gestionarea documentelor emise de companie
  • Primirea si distribuirea coletelor externe primite de catre companie
  • Gestionarea coletelor destinate clientilor/tertilor companiei
  • Gestionarea mesajelor si a corespondentei cu caracter confidential
  • Primirea apelurilor telefonice externe si interne de pe telefonul mobil al companiei
  • Asigurarea protocolului pentru vizitatorii si clientii companiei
  • Gestionarea relatiilor cu: Administratorii, Actionarii, Directorul General
  • Corespondenta interna si externa primita si destinata acesteia
  • Editarea diverselor documente
  • Asigurarea stocurilor de: papetarie, solutii de curatenie si produselor pentru protocol.
  • Asigurarea diferitelor rezervari/programari solicitate de catre Administratorii companiei respectiv de catre Directorul General
  • Gestionarea relatiei cu furnizorii companiei (Respectarea incadrarii sumelor in bugetul aprobat)

Cerințe:

  • Ai minimum 1 an experienta hoteliera
  • Esti o persoana vesela si optimista
  • Intelegi ca oamenii sunt diferiti si trebuie tratati asa cum isi doresc
  • Disciplina si atentia la detalii reprezinta valori in munca ta
  • Ai experienta in activitate zilnica cu calculatorul (MS Office)
  • Vrei sa oferi cea mai buna experienta all inclusive din Romania

Ofertă (bonusuri, beneficii):

  • Mediu de lucru plăcut, echipă tânără și dinamică;
  • Programe de trainig si formare profesională;
  • Plan de dezvoltare pentru a fi expert in domeniul tău;
  • Claritate si sustinere,
  • Prezentare pachet beneficii la interviu;
  • Salariu avantajos.

Alătură-te și vei beneficia de: oameni grozavi cu care să lucrezi, oportunități de învățare și dezvoltare, mediu de lucru profesional

This job has expired.