Arhitect / desenator

  • Locație:
  • Salariu:
    negociabil
  • Adăugat:
    2 luni în urmă
  • Categorie:
    Altele
  • Termen limită:
    25 noiembrie 2020

Firma de Arhitectura si proiectare cauta Arhitect – desenator

Descriere Responsabilități:

  • Proiectare de arhitectura si design interior
  • Intocmire solutii conceptuale
  • Realizare documentatii de avize si acorduri

Cerințe:

    • Candidatii pentru aceasta pozitie trebuie sa cunoasca urmatoarele programe:
    • Autocad 2D, de preferat si 3D (Arhitectural);
    • Microsoft Word, Excel – nivel avansat;
    • Adobe Photoshop/Corel – nivel mediu;
    • 3D Studio Max – nivel mediu;
    • Aboslvent de facultate;
    • Studii tehnice de proiectare.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

        • Mediu de lucru plăcut, echipă tânără și dinamică, posibilitate de promovare;
        • Programe de formare profesională;
        • Posibilitate de lucru cu timp flexibil;
        • Salariu avantajos.

This job has expired.

Aplică la acest job trimite CV-ul tău la contact@targethr.ro. Având în vedere noile prevederi în legătură cu prelucrarea datelor personale la nivel european (GDPR), te rugăm să specifici în e-mail jobul de interes.